Tiesioginė transliacija
Gedulo sala
(8 615) 50990 Konsultuojame visą parą
Rimties namai
  • Tiesioginė transliacija Gedulo sala logo

Šarvojimo salės

Salė Radvilų g.

Salės koncepcija - šarvojimas turi vykti per dvasingumo ir sakralumo prizmę. Kiekvienas vidaus dizaino elementas nėra atsitiktinis ir turi savo prasmę. Interjero idėja tiesiogiai siejasi su šarvojimo salės vieta, t.y. Šv. Juozapo parapijos bažnyčia, kuri yra medinė, autentiška ir pripažinta kultūros paveldu.

Nuo seno lietuvių ryšys su medžiais yra labai stiprus. Daugelis medžius tapatino su žmonių gyvenimu ir likimu, nes jie kaip ir mes – gimsta, auga, sensta ir miršta...

Interjere panaudoti natūralaus medžio elementai puikiai dera su moderniais sprendimais. Mediniais akcentais apipintos žvakidės, kryžius, pakyla bei nekrologas tarsi šaukia, jog tai dar ne pabaiga ir glostydami mūsų sielas suteikia atgimimo bei prisikėlimo viltį.

Salėje įrengtas ir modernus LED apšvietimas, individualus muzikos valdymas, oro temperatūros bei kaitos kontrolė, patogūs baldai. Jose yra galimybė pastatyti projektorius, peržvelgti su velioniu susijusias nuotraukas bei vaizdo medžiagą. Klientų saugumui įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Artimiesiems įrengtas jaukus, namų aplinką primenantis poilsio kambarys. Erdvi uždara automobilių parkavimo aikštelė.